Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 6 день

6 день
Дев’ятниці до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії.

Серце Ісуса – Серце нашого найулюбленішого Учителя.

Це велике полегшення і справжня розрада в скорботах, якщо ми вже знаємо й розуміємо, як прийняти та нести даний нам хрест. Цього мистецтва нас навчає Ісус Христос. Дотримуйся його вчення. Ти побачиш, що навіть якщо твій хрест не буде знятий із тебе, ти все одно незабаром відчуєш себе краще.
Він Сам запрошує тебе: “Навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем” (Мт. 11:29). Щоб легше привернути тебе до Себе, Він показує тобі Своє Серце. Воно сумирне, добре, мовчазне. Він не тиран, який безжально гнобить, б’є. “Ярмо бо моє любе і тягар мій легкий” (Мт. 11:30), – так запевняє нас Його Серце. Покірне, яке не зневажає тебе, але високо шанує, понижується до тебе, як добрий учитель до дитини, жаліючи її слабкості. Це доброзичливе Серце. Через спіткаючі тебе страждання, воно бажає тільки добра. Якщо Він посилає його тобі за твої гріхи, то хоче, щоб ти уникнув більших скорбот. Якщо ти праведний, Він посилає тобі ці хрести лише для того, щоб дати  можливість здобути більші заслуги. Його  до цього спонукає любов, щоб ти побачив, як треба нести свій хрест, ради твого спасіння.

Тому візьми свій хрест і йди за ним із терпеливістю та відданістю Його найсвятішій волі, і витривай у цьому до кінця. Якщо ти ще не дуже добре знаєшся на цьому, попроси доброго Учителя навчити тебе й дати тобі необхідну силу. Бо Він дбає про те, щоб ти робив кроки вперед у хресній школі й таким чином досягнув щедрої нагороди – вінця життя.
Послання Богородиці, Цариці миру 25 травня 2004 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас заохочую посвятитися Моєму Серцю й Серцю Мого Сина Ісуса. Лише так ви будете кожного дня більше Моїми й будете все більше заохочувати одне одного до святості. Так радість пануватиме у ваших серцях, і ви будете носіями миру та любові. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Попередня

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 5 день

Наступна

Закликаю вас до молитви серцем (о. Любо Куртович, OFM)