Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 7 день

7 день
Серце Ісуса – Серце нашого найвірнішого Заступника перед Небесним Отцем.
Коли нас обтяжують турботи, коли ми безпорадні й шукаємо допомоги, то покладаймося на добре Серце Ісуса, Серце нашого Заступника, яке так полюбило нас, що було готове дати Себе пробити заради нас.
Воно заступається за нас перед Отцем і випрошує для нас прощення, сплачує наші борги. Ми усвідомлюємо свою гріховність, про що читаємо в Першому посланні апостола Йоана: «Коли ми кажемо, що гріха не маємо, то ми самих себе обманюємо, і правди в нас немає. Якже ми визнаємо гріхи наші, то Він – вірний і праведний, щоб нам простити гріхи наші й очистити нас від усякої неправди» (1: 8-9). Подібно каже апостол Павло в Посланні до Римлян: «Хто буде винуватити вибраних Божих? Бог – Той, що оправдує; хто ж той, що засудить? Христос Ісус, Який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, — Він заступається за нас» (8: 32-34).
Отже, з довірою прибігаймо до Серця Ісуса, віддаваймо Йому все, що нас турбує, особливо те, про що ми молимося в цій дев’ятниці.
Послання Богородиці, 25 січня 2004 р.,Меджуґор’є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю до молитви. Моліться, дітоньки, в особливий спосіб за всіх тих, які не пізнали Божої Любові. Моліться, щоб їхні серця відкрилися й наблизилися до Мого Серця та Серця Мого Сина Ісуса, щоб Ми могли їх переобразити на людей миру й любові. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Попередня

Світло Марії. Червень 2024

Наступна

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 8 день