Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 8 день

8 день Дев’ятниці до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії.

Серце Ісуса – Серце нашого Доброго Пастиря.
Сам Господь Ісус говорить нам про це: “Я — добрий пастир. Добрий пастир життя своє за овець покладе” (Йо. 10:11). З Його слів переконуємося, що Серце Ісуса – це серце турботливого, пильного, завжди готового прийти на допомогу своїм овечкам пастиря. Ти, мабуть, вже досвідчив це на Собі. Добре Серце Ісуса спонукало Його йти за тобою, коли ти блукав злими шляхами; кликати за тобою голосом Своєї благодаті, спонукати тебе повернутися на добру дорогу. Коли ти нарешті послухався, Він знайшов тебе, узяв на Свої милосердні руки, приніс до Своєї овечої кошари, омив рани твоєї душі Своєю Кров’ю і зцілив тебе.
Його добре Серце спонукало Його віддати Своє життя за тебе, щоб ти жив і мав гідність Божої дитини. Його Серце привело тебе до живої води, коли Він щедро навчав тебе Слова Божого, коли напував й живив тебе Своєю власною плоттю і кров’ю.
Він скрізь випередив тебе, Своїм прикладом і солодкими словами кличе тебе за Собою, щоб ти більше не заблукав, щоб Він урятував тебе від шляху, який веде до вічної безодні. Він охороняє тебе вдень і вночі у Пресвятих Дарах. І Він не перестане цього робити, поки не введе тебе до Раю Своїх вибраних.
Запам’ятай також ці слова Доброго Пастиря: “Вівці мої голосу мого слухаються, і я їх знаю: вони за мною слідують” (Йо. 10:27). Покажи також, що ти знаєш серце твого Доброго Пастиря, що ти йдеш за ним, що ти слухаєш його голосу: ” Коли спраглий хтось, нехай прийде до мене і п’є!” (Йо. 7:37). “Прийдіть до Мене всі, і Я облегшу вас”. Покладайся на Нього, біжи до Нього, коли тебе обтяжує якась біда. Покажи Йому свою рану, Він допоможе тобі й вислухає твоє прохання.
Пастирю добрий, Хлібе наш правдивий! Помилуй нас, Ісусе милосердний.

Послання Богородиці 25 вересня 2009 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти, радісно й витривало працюйте над своїм наверненням. Жертвуйте всі свої радості та смутки Моєму Непорочному Серцю, аби Я могла вас усіх вести до Мого Найдорожчого Сина, щоб у Його Серці знайшли радість. Я з вами, щоб вас навчати й вести до вічності. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Попередня

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 7 день

Наступна

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 9 день