Тридцять перший день
В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа.
Прийди, Святий Духу, прийди, через могутнє заступництво Непорочного Серця Пречистої Діви Марії, Твоєї найулюбленішої обручниці! (3х)
Євангеліє від Луки (Лк. 10, 13-16)
13 Горе тобі, Хоразине! Горе тобі, Витсаїдо! Бо якби в Тирі та Сидоні сталися ті чуда, що зроблені у вас, вони б давно покаялися, сидячи у веретищі й попелі! 14 Та Тирові й Сидонові легше буде під час суду, ніж вам. 15 Та й ти, Капернауме, невже піднімешся аж до неба? Аж до самого пекла провалишся! 16 Хто слухає вас, мене слухає; а хто гордує вами, мною гордує; а хто гордує мною, гордує тим, хто послав мене.”
ВІДКРИТИСЯ НА НЕВИГІДНЕ СЛОВО ПРАВДИ
Молімося про запал і терпеливість у повсякденному наверненні свого серця
- Попрошу Духа Святого про глибоке переживання правди про те, що Ісус повністю знає мене; Він знає кожну деталь історії мого життя. Знає мою вірність і невірність. Хоче, щоб я став у правді перед своїм гріхом.
- Усвідомлю, що Ісус бачить мою затверділість, через яку я не пропускаю до себе Його світла. Яку ласку я найбільше занедбую? Почую, як Ісус говорить мені “горе” (в. 13). Він безмежно любить мене й хоче сокрушити в мені “шкаралупу” поганих звичок.
- Спитаю себе щиро перед Ісусом: чи прагну я навернення у всіх сферах мого життя? Чи є в мені такі “місця”, у яких я подавлюю бажання зміни? Якщо так, то запрошу в них Ісуса, щоб Він допоміг мені прийняти радикальні рішення.
- Навернення веде через шлях покути (в. 13). Запитаю себе: які практики покути найбільше допомагають мені у наверненні? Як часто я з них користуюсь? Що б я хотів змінити в цій сфері?
- Ісус докоряє Капернаумові, який чекає на невідь-які благодаті. Попереджає, що таке очікування веде до пекла (в. 15). Усвідомлю, які ласки я отримую щодня. Що переважає в мені: запал чи байдужість?
- Навколо мене живуть люди, яких послає мені Ісус (в. 16). Він може скористатися ними, щоб я зустрівся з правдою про моє життя. Хто останнім часом стає для мене найсильнішим голосом напоумлення? Як я на нього відповідаю?
- Зверну увагу на почуття, що виникли в мені під час цієї медитації. Визнаю особливо ті, що спонукають мене легковажити наверненням чи самим собою. Проситиму Ісуса: “Учини моє серце покірним і терпеливим у постійному наверненні”.
В школі Богородиці:
Марія закликає нас до щирого покаяння. Вона сказала: “Найважливіше послання, яке Я вам дала, – це заклик до навернення”. Меджуґор’є – це також місце багатьох чудес, але вони не є найважливішими, вони мають привести нас до преображення. У Школі Марії першим кроком на шляху навернення є Свята Сповідь, за якою слідує рішення вибрати святість.
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 вересня 1998 р.
“Дорогі діти! Сьогодні закликаю вас стати Моїми свідками, живучи у вірі своїх батьків. Дітоньки, шукаєте знаків і послань, а не бачите, що Бог закликає вас кожним сходом сонця навернутися та повернутися на дорогу істини й спасіння. Багато говорите, дітоньки, але мало працюєте над своїм наверненням. Тому навертайтеся і почніть жити Моїми посланнями не словами, але життям, і так, дітоньки, матимете силу обрати правдиве навернення серця. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Маріє, сьогодні я особливо дякую Тобі за ці Твої слова: Це – час благодаті, поки Я з вами, використайте його. Скажіть: “Це – час для моєї душі”. Допоможи нам вирішити вибрати навернення сьогодні, а не завтра. Амінь.
Молитва посвяти Ісусові через Марію
Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.
Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.
О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.
Благословення священика