День сьомий
В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа.
Прийди, Святий Духу, прийди, через могутнє заступництво Непорочного Серця Пречистої Діви Марії, Твоєї найулюбленішої обручниці! (3х)
Євангеліє від Луки (Лк. 6, 12-19)
12 Тими днями він вийшов на гору молитись і провів усю ніч на молитві до Бога. 13 А як настав день, покликав своїх учнів і вибрав з них дванадцятьох, яких назвав апостолами: 14 Симона, якого назвав Петром, Андрія, його брата, Якова, Йоана, Филипа, Вартоломея, 15 Матея, Тому, Якова, сина Алфея, Симона на прізвище Зилота, 16 Юду, сина Якова та Юду Іскаріотського, який став зрадником. 17 Зійшовши з ними, він став на рівнім місці, й була там велика сила його учнів і людей вельми багато з Юдеї та з Єрусалиму, і з побережжя Тиру та Сидону. 18 Вони прийшли послухати його й оздоровитись від своїх недуг; і всі ті, що їх мучили нечисті духи, теж оздоровлялись. 19 Увесь народ намагався його торкнутися, бо сила виходила з нього й усіх оздоровляла.
Прагнути Ісуса
Молімося про дар глибоких прагнень у молитві.
- Я буду супроводжувати Ісуса, Який іде молитися на гору (в. 12). Підійду до Нього, щоб разом із Ним пробути на нічній молитві. Якщо це буде сприяти моєму духовному добру, я можу запланувати нічну медитацію, чуваючи з Ісусом.
- Питатиму себе про моє прагнення до молитви. Чи знаходжу я час на тривалу молитву? Чи маю свою “гору” – улюблене місце тиші й особистої молитви?
- Після всенічної молитви Ісус обирає Дванадцятьох (вв. 13-16). Вибір кожного учня є результатом молитви Ісуса. Кожен із них отримав від Отця і кожного віддає Отцю. Ісус любить кожного, хоч вони дуже відрізняються один від одного.
- Усвідомлю собі, що Ісус не припиняє заступатися за мене перед Отцем. Він безперервно просить за мене. Щодня віддає мене Отцю, Який обрав мене ще до створення світу.
- Зверну увагу на “велике силу народу”, яка чекає на Ісуса (вв. 17-18). Вони спраглі Його слова. Прийшли здалека з надією на одужання від хворіб. Чого я найбільше очікую зараз від Ісуса? Розповім Йому про свої прагнення.
- “Весь народ намагався до Нього доторкнутися” (в. 19). Усвідомлю, що щодня я можу доторкатися до Ісуса у Євхаристії. Що я можу сказати про мої зустрічі з Ісусом у Євхаристії, у Святім Причасті, на поклонінні?
- Підійду до Нього, щоб доторкнутися до Нього “своїми” прагненнями. Буду частіше повторювати молитву прагнень: “Тебе прагне моя душа”.
В школі Богородиці:
Марія почала з’являтися в Меджуґор’ї на горі Подбрдо. Вона закликає нас піднятися на гору й провести разом із нею час, вечір і ніч у молитві. Молитися з Марією – це молитися з Ісусом, із Церквою. Вона бажає, щоб ми постійно поклонялися Ісусу в Пресвятих Дарах. Марія говорить нам, що коли поклоняємося Ісусу, то отримуємо особливі благодаті.
Послання через візіонерку Марію Лунетті, Меджуґор’є, 25 липня 1998 року
“Дорогі діти! Сьогодні вас, дітоньки, закликаю через молитву бути з Ісусом, щоб ви через особистий досвід молитви могли відкрити красу Божих створінь. Не можете ні говорити, ні свідчити про молитву, якщо не молитеся. Тому, дітоньки, у тиші серця залиштеся з Ісусом, щоб Він вас Своєю любов’ю змінював і переобразив. Дітоньки, це для вас час благодаті. Використайте його для свого особистого навернення, бо коли маєте Бога, тоді маєте все. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Ісусе, Твоя молитва притягує. Молитва фарисеїв відштовхує. Хочемо молитися так, як Ти. Дякуємо Тобі за кожну молитву, у якій ми змогли відчути дотик Твоєї любові і яка стала причиною нашого преображення. Дякуємо Тобі за Марію, за Її найчастіше взивання: “Моліться, моліться, моліться серцем”. Маріє, допоможи нам знаходити час і тихі місця, гори і храми, де ми можемо проводити час з Ісусом. Ісусе, ми прагнемо молитися серцем, хочемо молитися більше. Амінь.
Молитва посвяти Ісусові через Марію
Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.
Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.
О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.
Благословення священика