АКТ ПОСВЯТИ СЕБЕ ІСУСУ ХРИСТУ ЧЕРЕЗ РУКИ МАРІЇ

Пропонується одна з нище наведених молитов посвяти

1.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

(ім’я та прізвище)

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

(дата народження)

О Премудросте Вічна і втілена! О Улюблений і Найсолодший Ісусе, Богочоловіче істинний, Єдинородний Сине Отця Небесного і Приснодіви Марії! Поклоняюсь Тобі в лоні та сяйві Отця Твого у вічності й у дівочому лоні Марії, Твоєї Преславної Матері, в час Твого Втілення.

Подяку й похвалу Тобі посилаю, бо в усьому підпорядкував себе Марії, Пресвятій Твоїй Матері, й мене зробив Її вірним рабом.

Нині прикро мені за невдячність мою. Адже урочистих обітниць свого Хрещення дотримувався не завжди; обов’язків своїх не виконував і не гідний називатися не те, що сином, а навіть рабом Твоїм. Немає в мені нічого, що заслуговувало би Твого праведного прощення і Твого праведного гніву, тому що сам не наважуюся наблизитись до величі Твоєї Святої Слави.

Звертаюся до Милосердя Твоєї Пресвятої Матері, моєї Заступниці перед Тобою. Через Неї сподіваюсь випросити каяття та прощення гріхів моїх, а також правдиву мудрість і витривання в ній.
Радуйся Маріє Непорочна, жива святине Божества, що в Ній Вічна Премудрість утаєна, забажала прийняти поклоніння від Ангелів і людей.

Радуйся, Царице неба і землі, що Її владі все, окрім Бога, підкорене. Радуйся, надійний Притулку грішних, бо милосердя Твоє нікого ще не звело: вислухай моє прохання, повне палкого прагнення Божої Мудрості, і прийми обітниці і жертви, які Тобі смиренно складаю.

Я, (ім’я), грішник невірний, маю сміливість сьогодні повторити і підтвердити обітниці, які дав при Святому Хрещенні. Вкладаю їх у Твої пречисті руки, Пресвята Богородице! Відрікаюся назавжди від сатани, від усіх принад його і від усіх справ його.

Передаю себе повністю Господеві моєму Ісусу Христу, втіленій Премудрості Божій, візьму хрест свій і піду за Ним, несучи цей хрест до кінця моїх днів і зберігатиму вірність Йому пильніше, аніж зберігав донині.
Перед обличчям усіх Небесних Сил вибираю Тебе, Пресвята Богородице, моєю Матір’ю і Володаркою. Як невільник Твій, віддаю Тобі душу і тіло своє, і все, чим володію, усі блага зовнішні і внутрішні; усі добрі справи, які мені вдалося здійснити колись, які здійснюю сьогодні і які ще можу здійснити; віддаю Тобі повне, необмежене право послуговуватись мною і всім, що мені належить, без будь-яких винятків чи обмежень, згідно з Твоєю Волею і для найвищої Слави Божої у часі і вічності.

Прийми, о Діво Всеблагая, цю маленьку жертву від мене, раба Твого; нею хочу вшанувати послух, який Премудрість вічна явила, прийнявши Святе Твоє Материнство; та й сам хочу виявляти послух, упокорившись перед Всемогутнім і перед тією владою, яку має Син Твій і Ти, Мати Всещедра, наді мною, хробаком малим і грішником затятим; а ще хочу подякувати за високі дари і переваги, якими пресвята Трійця Тебе нагородила.
Запевняю, що віднині, син Твій і раб, завжди буду Твоєї слави шукати і в усьому послух Тобі зберігати.
Мати Пречудесна! Яви мене Твоєму Сину Улюбленому як раба Твого навіки, і хай Він, Котрий викупив мене через Тебе, прийме мене через Тебе. О Мати милосердя! Зішли мені благодать справжньої Божої Мудрості і прийми мене до спільноти тих, яких любиш, яких повчаєш, провадиш, живиш, і захищаєш як своїх дітей та слуг.
О Діво Вірна! Вчини так, щоб у всьому і завжди я був досконалим учнем, послідовником і рабом Втіленої Премудрості, Ісуса Христа, Сина Твого, щоб за Твоїм посередництвом і за Твоїм прикладом я дійшов до повноти віку Його на землі і повноти Його слави на Небі. Амінь.

………………….                                                                                                                              ………………………………..

(дата)                                                                                                                                                          (підпис)

2.

ПОСВЯТА СЕБЕ ІСУСУ ХРИСТУ ЧЕРЕЗ МАРІЮ

…………………………………………………………………………………………………………………………………………
(ім’я та прізвище)

………………………………………………………………………………………………………………………………………….
(дата народження)

Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.
Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.
О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.

Богородице Діво, Царице миру і примирення, молися за нас і за цілий світ. (3 рази)

………………….                                                                                                                  ………………………………..
(дата)                                                                                                                                            (підпис)

Попередня

УРОЧИСТА ПОСВЯТА СЕБЕ ІСУСУ ЧЕРЕЗ РУКИ МАРІЇ, 8 квітня 2024 р. (Прочитайте заздалегідь)

Наступна

Адорація 04.06.2020