Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 4 день

4, Серце Ісуса – Серце нашого найвірнішого Друга.
Сам Ісус Христос сказав, що Він хоче бути нашим Другом і що Він має Серце Друга.
“Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями, бо все я вам об’явив, що чув від Отця мого” (Йо. 15:15). А хіба Господь Ісус через Свою Церкву не об’явив нам також усіх таємниць Свого Серця, усіх правд, намірів і прохань для нашого спасіння? Хіба Він тоді не ставився до нас, як до друзів, і хіба не ставиться так і до тебе, виявивши тобі стільки довіри?
Одного разу Ісус сказав: “Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає” (Йо. 15:13). Отже, немає кращого друга, ніж той, хто вмирає за свого друга. І це те, що Ісус зробив для кожного з нас. Він віддав Своє життя за тебе й зробив це в найжорстокіших муках. Тому не сумнівайся в любові та вірності Його дружнього Серця.
Пам’ятай також, що самі Його противники називали Його приятелем грішників, бо Він приймав їх доброзичливо й хотів привести їх до Бога. Ось і ти, якщо любиш правду, маєш бути зарахований до грішників. І хіба Він ставився до тебе менш приязно, коли стільки разів напучував тебе, щоб ти виправився, відпускав тобі гріхи, примиряв тебе з Отцем, навіть садив за свій стіл і стільки разів годував тебе власною плоттю? Тому ти не можеш приховати, що Він має до тебе справді приязне Серце. Шануй Його, отже, як друга, як найбільшого захисника твого життя, поклади всю свою довіру на Його доброзичливе Серце й стався до Нього так, як справжній друг ставиться до найкращого приятеля.
Послання Богородиці 25 жовтня 2003 р., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! Знову вас закликаю, щоб посвятилися Моєму Серцю й Серцю Мого Сина Ісуса. Бажаю вас, дітоньки, усіх привести на дорогу навернення та святості. Лише так, через вас, можемо привести чимбільше душ на шлях спасіння. Не зволікайте, дітоньки, але всім серцем скажіть: “Я прагну допомогти Ісусові та Марії, щоб якнайбільше братів і сестер пізнали дорогу святості”. Так ви відчуєте задоволення від того, що ви приятелі Ісуса. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Попередня

Звукозапис роздумів над посланням від 25.05.2024 (Тереза Гажійова)

Наступна

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 5 день