Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 9 день

9, Серце Ісуса – Серце нашого милосердного Первосвященника.
Священник – посередник між Богом і людьми. Він приносить Богові жертви й молитви людей, підносить їхні наміри та вділяє їм благодаті, прощення, допомоги й розради. Молімося за наших духовних отців, щоб вони були священниками по Серцю Ісуса. Ісус є нашим Первосвященником, уже в образі Мелхиседека: “Ти – священник навіки, за чином Мелхиседека” (Євр. 5:6). Він має милосердне серце.
“Бо ми не маємо такого архиєрея, який не міг би співчувати нашим недугам…” (Євр. 4:15). Святий Павло підкреслює, що нам необхідно було мати Первосвященника – святого, невинного, непорочного, піднесеного вище від небес, який спасає всіх, хто прибігає до нього.
Ісус Христос приносить Отцеві найприйнятнішу жертву – саму Кров Свого Серця. Отже, коли Ісус має найкраще Серце Первосвященника, ми присвячуємо Йому наші молитви й жертви, дозволяємо Йому з’єднати їх зі Своєю безмежною жертвою, піднести їх Отцеві й виконати те, що ми просимо. Він здійснює своє священниче служіння на кожній Святій Месі: “Мавши, отже, великого архиєрея, що вже пройшов небо, Ісуса, Божого Сина… Приступім, отже, з довір’ям до престолу благодаті, щоб отримати милость і знайти благодать на своєчасну поміч ” (Євр. 4:14,16).
Послання Богородиці, 25 листопада 2004., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! У цей час усіх вас закликаю молитися в Моїх наміреннях. Особливо, дітоньки, моліться за тих, котрі ще не пізнали любові Божої та не шукають Бога-Спасителя. Ви, дітоньки, будьте Моїми простягнутими руками і вашим прикладом наблизьте їх до Мого Серця та Серця Мого Сина. Бог нагородить вас благодатями та всяким благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Print Friendly, PDF & Email

Попередня

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 8 день

Наступна

ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО 42-Ї РІЧНИЦІ ОБ’ЯВЛЕНЬ БОГОРОДИЦІ У МЕДЖУҐОР’Ї – 1 день