Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 9 день

9, Серце Ісуса – Серце нашого милосердного Первосвященника.
Священник – посередник між Богом і людьми. Він приносить Богові жертви й молитви людей, підносить їхні наміри та вділяє їм благодаті, прощення, допомоги й розради. Молімося за наших духовних отців, щоб вони були священниками по Серцю Ісуса. Ісус є нашим Первосвященником, уже в образі Мелхиседека: “Ти – священник навіки, за чином Мелхиседека” (Євр. 5:6). Він має милосердне серце.
“Бо ми не маємо такого архиєрея, який не міг би співчувати нашим недугам…” (Євр. 4:15). Святий Павло підкреслює, що нам необхідно було мати Первосвященника – святого, невинного, непорочного, піднесеного вище від небес, який спасає всіх, хто прибігає до нього.
Ісус Христос приносить Отцеві найприйнятнішу жертву – саму Кров Свого Серця. Отже, коли Ісус має найкраще Серце Первосвященника, ми присвячуємо Йому наші молитви й жертви, дозволяємо Йому з’єднати їх зі Своєю безмежною жертвою, піднести їх Отцеві й виконати те, що ми просимо. Він здійснює своє священниче служіння на кожній Святій Месі: “Мавши, отже, великого архиєрея, що вже пройшов небо, Ісуса, Божого Сина… Приступім, отже, з довір’ям до престолу благодаті, щоб отримати милость і знайти благодать на своєчасну поміч ” (Євр. 4:14,16).
Послання Богородиці, 25 листопада 2004., Меджуґор’є.
“Дорогі діти! У цей час усіх вас закликаю молитися в Моїх наміреннях. Особливо, дітоньки, моліться за тих, котрі ще не пізнали любові Божої та не шукають Бога-Спасителя. Ви, дітоньки, будьте Моїми простягнутими руками і вашим прикладом наблизьте їх до Мого Серця та Серця Мого Сина. Бог нагородить вас благодатями та всяким благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Попередня

Дев’ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса та Непорочного Серця Діви Марії – 8 день

Наступна

07.06.2024