4 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ

Для спасіння душ Господь Бог хоче, щоб по всьому світу було поширене богослужіння на честь Непорочного Серця Марії.

У католицькій релігії культ Пресвятого Серця Ісуса був завжди пов’язаний з культом Непорочного Серця Марії.

В об’явленні з Фатіми Богоматір нагадує своїм дітям, який важливий цей близький зв’язок.

Чому?

Пречисте Серце Марії, без гріха зачате, – найближче до Серця Ісуса.

Гріх – це причина всіх воєн. І хоча провини ми шукаємо в різних економічних ситуаціях, то причина завжди в жадібності, прагненні влади, у гордості, жорстокості, бунті проти Бога, що завжди спрямований проти щастя людства.

Щоб виправити це зло, Спаситель людства вимагає присвячення людського роду Непорочному Серцю Його Матері.

Він закликає нас наслідувати це Серце, чиєю першою і найбільшою любов’ю завжди був Бог. Нехай людські серця беруть приклад із того Серця, яке завжди було вірне своєму Сину.

Наслідуйте це Серце, яке полюбило всіх дітей Бога і, благаючи за них, служило їм із радістю й миром.

Молімося, віддаючи честь Непорочному Серцю Марії: Господи, Боже Всемогутній, заради Твого Єдинородного Сина, який своїм життям, смертю і воскресінням викупив нас для вічного спасіння, благаємо Тебе: уділи нам благодаті, щоб ми, роздумуючи над таємницями Розарію Пресвятої Діви Марії, знали, як гідно наслідувати те, про що вони говорять, і отримали те, що вони обіцяють. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Послання Богородиці, 25 лютого 2021 року, Меджуґор’є
“Дорогі діти! Бог мені дозволив і сьогодні бути з вами, щоб закликати вас до молитви й посту. Проживайте цей час благодаті й будьте свідками надії, бо повторюю вам, дітоньки, що молитвою та постом і війни можна стримати. Дітоньки, вірте й живіть у вірі й із вірою цей час благодаті, а Моє Непорочне Серце не залишає нікого з вас у немирі, якщо прибігаєте до Мене. Заступаюся за вас перед Всевишнім та молюсь за мир у ваших серцях і за надію на майбутнє. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

До Непорочного Серця Марії

O Непорочне Серце! Допоможи нам перемогти зло, яке легко заволодіває серцями сучасних людей. Наслідки зла – жахливі і наповнюють нас тривогою перед прийдешнім. Тому ми, Твої діти, в Тебе шукаємо порятунку і допомоги:

від голоду і самознищення – вбережи нас

від усякого роду війни – вбережи нас

від гріха ненависті – вбережи нас

від потоптання Божих заповідей – вбережи нас

від нехтування Твоїми натхненнями – вбережи нас

від усякої несправедливості в суспільному житті – вбережи нас

від гріха дітовбивства – вбережи нас

від гріхів проти Святого Духа – вбережи нас

від деморалізації та розпусти – вбережи нас

від поневолення алкоголем чи наркотиками – вбережи нас

від зречення Тебе – вбережи нас

Прийми, o Mати Фатімська, це волання сповнене болем. Нехай ще раз в історії світу явиться нескінченна потуга Милосердної Любові! Нехай вона покладе кінець злу! Нехай у Непорочному Серці відкриється для всіх нас світло надії. Амінь

Молитва посвяти

Пресвята Діво Маріє, сьогодні перед Тобою й у Твоїх руках відновлюю та підтверджую обітниці святого Хрещення.

Назавжди відрікаюся сатани, усіх його діл, а посвячуюся Пресвятому Серцю Ісуса Христа. Хочу нести свій хрест і наслідувати Христа по всі дні свого життя, згідно з волею Небесного Отця.

О Маріє, перед лицем усього небесного двору й цілої Церкви посвячуюся Твоєму Непорочному Серцю. Будь моєю Матір’ю і Царицею. У повному підпорядкуванні й любові Тобі віддаю й посвячую своє тіло та душу, своє майно, видиме й невидиме, плоди своїх добрих діл, минулих, теперішніх і майбутніх, залишаючи за Тобою всеціле і повне право розпоряджатись мною й усім, що мені належить, по Твоїй благій волі, задля більшої слави Божої тепер і навіки. Амінь.

 

Попередня

3 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ

Наступна

5 ДЕНЬ. НОВЕННА ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ФАТІМСЬКОЇ